LNR2A104MSEB
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR2A104MSEB
LNR2A104MSEB Hakkında
Nichicon LNR2A104MSEB, 100000 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Screw terminals bağlantısı ile chassis mount montajına uygun olan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 25.415 A ve 120 Hz'de 22.1 A ripple akımı kapasitesine etkindir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans enerjisinin depolanması gereken sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V