LNR1V684MSE
CAP ALUM 680000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V684MSE
LNR1V684MSE Hakkında
Nichicon LNR1V684MSE, 680000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount şekilde montajlanır. 120 Hz'de 35.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat yaşam süresi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel donanımlarda filtrasyon ve enerji depolama işlevleri görmek üzere kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V