LNR1V683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V683MSEN
LNR1V683MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR1V683MSEN, 68000µF kapasitansla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ve ±20% tolerans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 10.695A ve 120 Hz'de 9.3A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve düşük frekans elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.695 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V