LNR1V474MSEN
CAP ALUM 470000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V474MSEN
LNR1V474MSEN Hakkında
Nichicon LNR1V474MSEN, 470000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu komponentin ±20% tolerans değeri vardır. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi pakette sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 37.49A, 120 Hz'de 32.6A ripple current kapasitesi olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve büyük kapasiteli enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V