LNR1V474MSEB
CAP ALUM 470000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V474MSEB
LNR1V474MSEB Hakkında
Nichicon LNR1V474MSEB, 470000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi radial can kasa ile screw terminals bağlantısına sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip polar tipte olan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 37.49A, 120 Hz'de 32.6A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Yüksek kapasitans değeri nedeniyle bulk depolama ve filtre uygulamaları için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V