LNR1V473MSEN
CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V473MSEN
LNR1V473MSEN Hakkında
Nichicon LNR1V473MSEN, 47000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile doğrudan panellere monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 9.43A, 120 Hz'de 8.2A ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V