LNR1V224MSEN
CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1V224MSEN
LNR1V224MSEN Hakkında
Nichicon LNR1V224MSEN, 220000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu komponentin, ±20% toleransı ve chassis mount radial can kasa tipi ile şasiyle doğrudan bağlantı yapılmasına olanak tanır. Vida terminalleri sayesinde güvenli elektrik bağlantısı sağlanır. 5000 saat ömür garantisi 85°C'de verilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve büyük kapasitans gereksinimleri olan uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 19.32 A, 120 Hz'de 16.8 A ripple akım değerleri ile yüksek akım yüklü sistemlere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V