LNR1K683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1K683M
LNR1K683MSEN Hakkında
Nichicon LNR1K683MSEN, 68000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime tasarlanmış bu kondansatör, şasi montajlı kuru vida terminalleri ile sabitlenmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sunar ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% kapasitans toleransı ile belirlenen ürün, 10 kHz'de 17.825 A ve 120 Hz'de 15.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve düşük frekanslı devre tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V