LNR1K334MSEN
CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1K334MSEN
LNR1K334MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR1K334MSEN, 330000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve radial can screw terminals paketlemesi ile sunulmaktadır. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 36.57A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Aktif stok durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.57 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V