LNR1K153MSEN
CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1K153M
LNR1K153MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR1K153MSEN, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihaz, 85°C'de 5000 saat ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 6.9A ve 120 Hz'de 6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V