LNR1J473MSEN
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1J473MSEN
LNR1J473MSEN Hakkında
LNR1J473MSEN, Nichicon tarafından üretilen 47000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanan bu polar kondansatör, chassis mount aplikasyonları için vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 13.455A, 120 Hz'de 11.7A'dir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.455 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V