LNR1J473MSE
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1J473MSE
LNR1J473MSE Hakkında
LNR1J473MSE, Nichicon tarafından üretilen 47000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahiptir. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi sağlar. Yüksek ripple akım kapasitesi (9.89A @ 10kHz, 11.7A @ 120Hz) nedeniyle power supply, invertör ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V