LNR1J154MSEN
CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1J154MSEN
LNR1J154MSEN Hakkında
Nichicon LNR1J154MSEN, 150000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile şasiye montajlı vidalı terminal bağlantısı sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. 10 kHz'de 29.9 A, 120 Hz'de 26 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeni ile kutuplara dikkat edilerek bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V