LNR1H683MSEB
CAP ALUM 68000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1H683MSEB
LNR1H683MSEB Hakkında
Nichicon LNR1H683MSEB, 68000 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 12.65 A ve 120 Hz'de 11 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V