LNR1H333MSEB
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1H333MSEB
LNR1H333MSEB Hakkında
Nichicon LNR1H333MSEB, 33000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 kHz'de 8.05A ve 120 Hz'de 7A ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V