LNR1E334MSEB
CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1E334MSEB
LNR1E334MSEB Hakkında
Nichicon LNR1E334MSEB, 330000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial, vida terminalli (screw terminals) montaj tipiyle sunulur ve şasi üzerine monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 28.52 A ve 120 Hz'de 24.8 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V