LNR1E104MSE
CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNR1E104MSE
LNR1E104MSE Hakkında
Nichicon LNR1E104MSE, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajla tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 13.8A ve 120 Hz'de 12A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi enerji depolama ve gerilim stabilizasyonu gerektiren uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V