LNR1C684MSEB
CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1C684MSEB
LNR1C684MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNR1C684MSEB, 680000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montajı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 37.95 A ripple akım kapasitesine (10 kHz) ve 33 A ripple akımı (120 Hz) taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V