LNR1C683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1C683M
LNR1C683MSEN Hakkında
Nichicon LNR1C683MSEN, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Radial, Can tipi gövdesi ile chassis mount montajı destekler. Screw terminals bağlantısı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 9.085 A ve 120 Hz'de 7.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.085 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V