LNR1C334MSEB
CAP ALUM 330000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1C334MSEB
LNR1C334MSEB Hakkında
Nichicon LNR1C334MSEB, 330000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle donatılmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 5000 saatlik ömür sağlayan kondansatör, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 25.1A ve yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 28.865A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.865 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V