LNR1A224MSEN
CAP ALUM 220000UF 20% 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNR1A224MSEN
LNR1A224MSEN Hakkında
Nichicon LNR1A224MSEN, 220000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminals ile bağlantı sağlayan bu komponent, 10V rated voltage ile çalışır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür ömür süresi (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 14.95A ripple current (10 kHz) ve 13A ripple current (120 Hz) kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Gücü depolama ve filtreleme gerektiren güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve enerji yönetimi sistemlerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 220000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V