LNK2W562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2W562MSEJBN
LNK2W562MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2W562MSEJBN, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygun bir bileşendir. Radial, silindirik kasa tasarımı ve vida terminal bağlantısı ile chassis monte edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır. 10 kHz'de 26.04 A ve 120 Hz'de 18.6 A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V