LNK2W182MSEGBN
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2W182MSEGBN
LNK2W182MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2W182MSEGBN, 1800 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount kuruluma uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ve 10.64 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ile sırasıyla düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 7.6 A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V