LNK2W182MSEGBB
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2W182MSEGBB
LNK2W182MSEGBB Hakkında
Nichicon LNK2W182MSEGBB, 1800 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile gücü, endüstriyel ekipmanlar, güç kaynakları ve AC uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi ile uzun süreli güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans değeri ile yüksek frekansta 10.64 A ve düşük frekansta 7.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V