LNK2W182MSEFBN
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2W182MSEFBN
LNK2W182MSEFBN Hakkında
Nichicon üretimi LNK2W182MSEFBN, 1800 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaja uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile ürün, güç kaynakları, enerji depolama ve EMI filtreleme uygulamalarında yer almaktadır. 10 kHz'de 10.64 A ve 120 Hz'de 7.6 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V