LNK2W152MSEFBB
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2W152MSEFBB
LNK2W152MSEFBB Hakkında
Nichicon LNK2W152MSEFBB, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile mekanik olarak sabitlenir. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 8.96 A, 120 Hz'de 6.4 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektrik sistemleri ve yüksek gerilim devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V