LNK2V822MSEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V822MSEJ
LNK2V822MSEJ Hakkında
Nichicon LNK2V822MSEJ, 8200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. En yüksek 33.6 A (10 kHz'de) ripple akımına dayanabilir ve -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresi garanti edilmektedir. Güç kaynakları, konvertörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V