LNK2V562MSEHBN
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V562MSEHBN
LNK2V562MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2V562MSEHBN, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can tipi kasa ile screw terminalleri vasıtasıyla şasi montajı sağlanır. ±20% tolerans ile tasarlandığı bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current özellikleri 23.52 A @ 10 kHz ve 16.8 A @ 120 Hz olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V