LNK2V562MSEGBB
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V562MSEGBB
LNK2V562MSEGBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2V562MSEGBB, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanıma uygun olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminali (screw terminals) ile montajlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı bu kondansatör, 10 kHz'de 24.22A ve 120 Hz'de 17.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve audio ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V