LNK2V332MSEGBN
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V332MSEGBN
LNK2V332MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2V332MSEGBN, 3300 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial vidalı terminal (screw terminals) ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında 5000 saat ömür süresi ile -25°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. 10 kHz'de 16.52 A ve 120 Hz'de 11.8 A ripple current kapasitesi nedeniyle güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı AC/DC konvertörlerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V