LNK2V332MSEGBB
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V332MSEGBB
LNK2V332MSEGBB Hakkında
Nichicon LNK2V332MSEGBB, 3300 µF kapasitansı ve 350V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şeklinde kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 16.52 A ve 120 Hz'de 11.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim elektronik devrelerde kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V