LNK2V103MSEJBN
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V103MSEJBN
LNK2V103MSEJBN Hakkında
Nichicon LNK2V103MSEJBN, 10000 µF kapasitansı ve 350 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kovan tipi vida terminalleri sayesinde chassis monte uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömrü garantilenir. 10 kHz'de 36.26 A, 120 Hz'de 25.9 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, endüstriyel sürücüler ve benzer yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V