LNK2V103MSEH
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V103MSEH
LNK2V103MSEH Hakkında
Nichicon LNK2V103MSEH, 10000 µF kapasitanslı, 350V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 35.14 A, 120 Hz'de 25.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, inverted cihazları ve genel amaçlı filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V