LNK2V102MSEFBN
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2V102MSEFBN
LNK2V102MSEFBN Hakkında
Nichicon LNK2V102MSEFBN, 1000µF kapasitansı ve 350V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile gelen bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 10 kHz'de 6.72A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. Low frequency (120 Hz) ripple current değeri 4.8A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V