LNK2H822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H822MSEJBN
LNK2H822MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2H822MSEJBN, 8200 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 85°C arası) çalışabilir. 5000 saat ömrü 85°C'de garanti edilen komponentin toleransı ±20%'dir. Ripple current özelliği 10 kHz'de 34.3 A ve 120 Hz'de 24.5 A olan cihaz, endüstriyel güç kaynakları, UPS sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile montaj yapılması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V