LNK2H822MSEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H822MSEJ
LNK2H822MSEJ Hakkında
Nichicon LNK2H822MSEJ, 8200 µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal (vida bağlantı) ile chassis mount edilme özelliğine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı ve ±20% toleransı ile, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 34.3 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 24.5 A ripple current değerine sahiptir. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektrik sistemlerinde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V