LNK2H562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H562MSEJBN
LNK2H562MSEJBN Hakkında
Nichicon LNK2H562MSEJBN, 5600 µF kapasitanslı, 500V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılarıyla şasi montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 26.04 A ve 120 Hz'de 18.6 A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda dalgalanma bastırma ve filtre işlevi görmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V