LNK2H472MSEJBN
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H472MSEJBN
LNK2H472MSEJBN Hakkında
Nichicon LNK2H472MSEJBN, 4700 µF kapasitansı ve 500V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılarına sahip chassis mount tipi bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 22.12 A ve 120 Hz'de 15.8 A ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V