LNK2H472MSEJ
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H472MSEJ
LNK2H472MSEJ Hakkında
Nichicon LNK2H472MSEJ, 4700 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminallı chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu komponent, 10 kHz'de 22.12 A ve 120 Hz'de 15.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerjilendirme devrelerinde ve yüksek voltaj filtrasyon işlemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedecesinde bağlantı kutupluluğuna dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V