LNK2H272MSEH
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H272MSEH
LNK2H272MSEH Hakkında
Nichicon LNK2H272MSEH, 2700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantısıyla sabit montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz frekansında 14.98A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreler ve yüksek gerilim sistemlerinde kullanılmaya elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V