LNK2H152MSEFBN
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2H152MSEFBN
LNK2H152MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2H152MSEFBN, 1500 µF kapasitansa ve 500 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenmekte olup, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 10.22 A ve 120 Hz'de 7.3 A ripple akım kapasitesi ile güç sistemleri, invertörler, frekans konvertörleri ve endüstriyel elektrik devrelerinde yüksek voltajlı filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V