LNK2G562MSEHBB
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G562MSEHBB
LNK2G562MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G562MSEHBB, 5600µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi tasarlanmış olup, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 23.1A ve 120 Hz'de 16.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, büyük kapasitans gerektiren filtre devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan endüstriyel kalite bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V