LNK2G392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G392MSEHBB
LNK2G392MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G392MSEHBB, 3900 µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı kullanımlarda yer alan bu komponent, 10 kHz'de 18.2 A ve 120 Hz'de 13 A ripple current taşıyabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan standart endüstriyel kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V