LNK2G332MSEG
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G332MSEG
LNK2G332MSEG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G332MSEG, 3300 µF kapasitans ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle sabitlenen bu bileşen, -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 16.52A ve 120 Hz'de 11.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, yüksek voltaj uygulamalarında güvenilir bir çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V