LNK2G272MSEFBB
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G272MSEFBB
LNK2G272MSEFBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G272MSEFBB, 2700 µF kapasitansı ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantılı bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 5000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilir ve -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz frekansta 14.28 A ve 120 Hz frekansta 10.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V