LNK2G222MSEGBN
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G222MSEG
LNK2G222MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G222MSEGBN, 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Screw Terminal bağlantısı ile chassis mount olarak kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 12.46 A, 120 Hz'de 8.9 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, industrial uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V