LNK2G182MSEFBB
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G182MSEFBB
LNK2G182MSEFBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G182MSEFBB, 1800 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine ve chassis mount yapısına sahiptir. 5000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 10.22 A ve 120 Hz'de 7.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel denetim devreleri ve kaliteli filtreleme gerektiren devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V