LNK2G153MSEJBN
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNK2G153MSEJBN
LNK2G153MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNK2G153MSEJBN, 15000 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi screw terminals paketlemesi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile gelir ve -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür elde edilen bu kondansatör, yüksek ripple current kapasitesine (10 kHz'de 48.72A, 120 Hz'de 34.8A) sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 48.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V