LNC2W822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W822MSEJBN
LNC2W822MSEJBN Hakkında
Nichicon üretimi LNC2W822MSEJBN, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450 V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile equiplenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 42.7 A ve 120 Hz'de 30.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V