LNC2W822MSEHBN
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNC2W822MSEHBN
LNC2W822MSEHBN Hakkında
Nichicon LNC2W822MSEHBN, 8200µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile yapılandırılmıştır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi içerir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 10 kHz'de 38.08A ve 120 Hz'de 27.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V